DĖKOJAME UŽ JŪSŲ PARAMĄ IR RŪPESTĮ!

Parapijos namams paremti: LT267044090101268065.

Parapijos namai

2024.02.23 parapijos namuose vyko Krikščioniškų socialinių iniciatyvų forumo visuotinis narių susirinkimas, kurio metu buvo aptarta 2023 m. veiklos ataskaita, Krikščioniškų socialinių iniciatyvų forumo valdybos parengtas 2024 m. veiklų tinklelis, ir ateities perspektyvos bei kryptys.
Krikščioniškų socialinių iniciatyvų forumas nuo 1996 metų vienija krikščioniškas socialinės pagalbos srityje veikiančias organizacijas. Pagrindinė Forumo veikimo kryptis yra kurti ir plėtoti krikščioniško socialinio mokymo principais grįstas socialines iniciatyvas, kuriomis siekiama mažinti socialinę atskirtį ir skurdą. Kartu veikdami Forumo nariai siekia užtikrinti, kad socialinėje atskirtyje esantiems asmenims teikiamos paslaugos būtų kokybiškos, savalaikės ir efektyvios bei aktyviai atstovauja visuomenės interesus valstybės bei savivaldybių institucijose.
Daugiau apie Krikščioniškų socialinių iniciatyvų forumą skaitykite čia: https://www.ksiforumas.lt

Mūsų parapijos namai jau veikia:

Muzikinė kavinukė, senjorų susitikimai, bendravimas su įdomiais žmonėmis, veikia „Dienos centras”, „VAJE”, mamyčių susitikimai ir susitikimai sporto mėgėjams, filmų, literatūros, žaidimų ir kiti.

Atostogos.

Kiekviena vasara neįsivaizduojama be juoko, šurmulio, džiaugsmo ir šypsenų. Ši vasara Vaidotų dienos centro mažiesiems ir jaunimui yra ypatinga. Liepos 11-15 dienomis išvykome į stovyklą. Visos stovyklos metu gilinomės į tris dieviškąsias dorybes: tikejimas, viltis, meilė. Tikėjimą mokėmės pažinti dalyvaudami Šventose mišiose, keliaudami šviesos kelią, atlikdami išpažinti, giedodami, trokšdami priartėti prie Jėzaus. Viltis mumyse gyveno kiekvieną stovyklos dieną. Mes susipažinome su naujomis veiklomis, susidūrėme su naujais iššūkiais, vyresnieji net su jėgos ir ištvermės išbandymais visą stovyklos laiką, nes numynę net apie 50 km su dviračiais. Meilė stovyklos metu auginome tarsi augalą. Vyresnieji globojo mažesniuosius, mokėsi pažinti ir perduoti visas sukauptas patirtis ir įsimintiniausias akimirkas iš ankstesnių stovyklų. Tai pat dalyviai turėjo galimybę globoti, rūpintis ir pastebėti vienas kitą. Tad norėtumėme ir su Jumis pasidalinti šilčiausiomis stovyklos akimirkomis.

Ačiū Jums

Pagarbiai,